Kontor

Pirre Pellinen

Ägare/Affärsutvecklare

0723-640940

pirre.pellinen@plbyggstallningar.se 

Ludvig Skagerstedt

Ägare/Projektspecialist

0708-721616

ludvig.skagerstedt@plbyggstallningar.se

Philip Claudius

Projektansvarig

0723-892521

philip.claudius@plbyggstallningar.se

Tobias Ottenvall

Projektledare

0700-809108

tobias.ottenvall@plbyggstallningar.se

Linus Bergström

Projektledare

0709-555841

linus.bergstrom@plbyggstallningar.se

Ledande montör

Linus Enquist

Ledande Montör

0709-800491

linus.enquist@plbyggstallningar.se

Marcus Aspenbrant

Ledande montör

0720-359969

marcus.aspenbrant@plbyggstallningar.se

Adad Peshaia

Ledande montör

0708-419092

adad.peshaia@plbyggstallningar.se

Josef Randevik

Ledande montör

0702-977849

josef.randevik@plbyggstallningar.se

Joakim Fyrstedt

Ledande montör

0709-555841

joakim.fyrstedt@plbyggstallningar.se

Lager & Logistikchef

Lukas Scherling

Lager & Logistikchef

0733-952148

lukas.scherling@plbyggstallningar.se

Huvudkontor

Molijns väg 15
589 41 Linköping

Telefon: 013-274797

Email: info@plbyggstallningar.se

Org nr: 556943-3088

 


Vi finns i Linköping och du når oss lättast genom att fylla i formuläret nedan, men det går också bra att ringa eller mejla oss.